wave first wave second wave third wave four wave five wave six wave seven

Ask our Expert!

Have a question for us? Fill out this form, and Ilona or Radek will get in touch with you as soon as possible (within 48 hours) and suggest the next steps. Unless you’re sending your question on a weekend or holiday. In that case, you’ll have to wait a little longer. 🙂 After filling out the form, we’ll give you a call to schedule a conversation with an expert at a mutually convenient time.

USŁUGI

Jak możemy wspomóc Twój biznes?

Projektujemy UX i UI oraz tworzymy strategię doświadczeń dla istniejących i powstających firm. Przeprowadzamy badania potrzeb i testy użyteczności. Poznaj nasze usługi, kliknij zapytaj eksperta, porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nasze usługi

Wspieramy Sturtupy w skalownaiu

Rozwijamy unikalne funkcjonalności, aby zwiększać przewagę konkurencyjną i utrzymać zaangażowanie klienta. Profesjonalizujemy procesy związane z designem i technologia, aby wdrażać je szybciej. Eksperymentujemy i uzyskane wnioski przekładamy na design, który buduje skalę.

Zwiększamy konkurencyjność rynkową dojrzałych produktów cyfrowych

Projektujemy nowe ścieżki rozwoju tak, aby konkurencja nie miała szans ich przegonić. Łączymy to, co już w nich dobrze działa, z trendami oraz wnioskami z naszych rozmów z użytkownikami. Pomagamy dostarczyć i uporządkować wiedzę, aby została w Twojej organizacji.

Web 3.0

Pomagamy uporządkować UX w zdecentralizowanym świecie Web3. Tworzymy identyfikację wizualną marki tak, aby była zapamiętywalna i wyróżniała się na tle innych projektów Web3.

Branding i naming produktu

Potrzebujesz nazwy i logo dla swojego produktu? Chcesz wreszcie odświeżyć swoją komunikację wizualną? Zajmiemy się całym procesem budowy identyfikacji marki, otrzymasz od materiały i brand book gotowy do użycia w Twoim produkcie. Tylko konkret narzędzia, bez zbędnych artefaktów.

Konsultacje UX&UI

Przeanalizujemy dotychczasowe prace UX i UI w Twoim produkcie. Wspólnie znajdziemy satysfakcjonujący dla Ciebie kierunek rozwoju. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie mierniki sukcesu.

Lead Design na godziny

Dzięki dużemu i kompleksowemu doświadczeniu, nasi projektanci sprawnie zarządzają procesem UX i UI. Nasz specjalista Lead Designer pomoże Ci stworzyć i zarządzać zespołem projektantów w Twojej firmie i ułożyć proces, który umożliwi realizację założonych celów.

Zwiększenie zadowolenia klientów

Widzisz, że klienci są obojętni wobec Twojej usługi lub nie są z niej zadowoleni? Wnikliwie przeanalizujemy wszystkie ścieżki Twoich użytkowników, by wyłapać te momenty, które możemy zmienić w wyjątkowe doświadczenia. Razem znajdziemy kierunek zmian i sprawimy, że przyniosą one zaplanowane efekty.

Projektowanie dla eCommerce B2B i B2C

Tworzymy ścieżki zakupowe, które prowadzą klientów prosto do celu. Przeprowadzamy audyty UX, testy użyteczności i analizy UX, dzięki którym poznajemy jak zwiększyć konwersje. Projektujemy interfejsy, które są atrakcyjne i wyróżniają twoją markę.

Chcesz poprawić UX i UI?
Porozmawiaj z ekspertem UX i UI

Podczas 15-minutowej rozmowy z ekspertem możesz porozmawiać między innymi o tym, jak poprawić zadowolenie Twoich klientów, zaprojektować i przetestować MVP, stworzyć atrakcyjny i konkurencyjny design produktu, przeprowadzić audyt UX, UI, czy też usprawnić ścieżkę zakupową.