wave first wave second wave third wave four wave five wave six wave seven

Porozmawiajmy

Zostaw kontakt do siebie a my oddzwonimy. Porozmawiajmy o tym jak poprawić zadowolenie Twoich klientów, jak zaprojektować i przetestować MVP, jak stworzyć atrakcyjny i konkurencyjny design produktu, jak przeprowadzić audyt UX a następnie wdrożyć zmiany czy też jak udrożnić ścieżkę zakupową.
Obserwuj nas
WCAG
UX/UI
nowy portal WWW
research
Polska
branża medyczna
Model projektowy

EuroMediCare – platforma cyfrowa szpitala nowej generacji

Cyfrowa transformacja prywatnej sieci przychodni i szpitali EuroMediCare z nową ścieżką zakupową usług medycznych.

Projekt jest w trakcie realizacji. Nie możemy się doczekać aż zamieni się w działający produkt, a my będziemy mogli zmierzyć realny wpływ nowego designu na doświadczenia klientów EuroMediCare.
Opinie naszych klientów.

“Firma Zima w okresie od stycznia 2022 r. do maja 2022 r. realizowała projekt platformy szpitala i przychodni dla marki EuroMediCare. Projekt był wyjątkowo rozbudowany, w jego zakres wchodziło kompleksowe podejście do UX oraz UI. Wszystkie zadania zostały wykonane z należytą starannością. Polecam firmę Zima, jako rzetelnego partnera dostarczającego usługi UX oraz UI.”

Marcin Wójtowicz

Managing Director, Think Eco (reprezentant EMC)

Ilona i Radek tłumaczą, jak zacząć budować sklep eCommerce od zera.

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu!

Chcesz zaprojektować ścieżkę Twojego pacjenta, nie martwiąc się, czy spełniasz wszystkie wymagania WCAG? Porozmawiaj z naszym ekspertem o tym, jak to zrobić.